NASZA OFERTA

Zapraszamy Was do naszego domu, w którym wypoczniecie, dobrze zjecie i miło spędzicie swój urlop.

 

Będąc u nas docenicie lokalizację, ponieważ wyciąg narciarski krzesełkowy (www.maleciche.com) jest zlokalizowany tuż przy naszym domu. W zasadzie nie ma pomiędzy nami płotu co umożliwia bezpośrednio wjazd ze stoku wprost na parking przed domem a także umożliwia dostanie się na stok bezpośrednio z domu bez konieczności podjeżdżania na wyciąg samochodem. W galerii możecie obejrzeć zdjęcia, które obrazują zarówno świetną lokalizację jak i piękne widoki bezpośrednio z okien na Tatry. W naszym domu jest w pełni wyposażona jadalnia oraz aneks kuchenny z którego możecie korzystać do woli. Zjecie pyszne śniadanie oraz obiadokolację. Możliwe jest indywidualne uzgadnianie godzin posiłków.


Dla narciarzy ważne informacje:
- bezpłatna suszarnia nart i deski
- karta tatrzańska ze zniżkami na wyciągi ( również stację Małe Ciche), termy i karczmy (szczegóły poniżej)

W lecie nasz dom jest idealny do wypadów na szlaki górskie oraz do wypoczynku z pięknym widokiem na góry. Duży parking, teren rekreacyjny wokół domu i wyciągu narciarskiego sprawia, że dzieci i dorośli nie będą się tutaj nudzić. W lecie czynna jest kolej Małe Ciche, więc rowerzyści i amanci pięknych widoków na Tatry nie będą zawiedzeni. W pobliżu jest piękna stylowa karczma oraz las. Blisko jest do Bukowiny Tatrzańskiej na termy, oraz do Białki Tatrzańskiej, gdzie czeka na Was nowa terma Bania. Do Zakopanego dowożą tanio busy, które często kursują w obie strony.

plac zabaw dla dzieci i sala kominkowa dla dorosłych ! (huśtawka i piaskownica)
Pokoje są z łazienkami i w pełni wyposażone jak na zdjęciach w galerii.
Noclegi u nas "U Hanki Małe Ciche" są nie drogie a jakość jaką Wam oferujemy jest wysoka :)

Czekamy na Was! Hej!!

 


Nocując w naszym obiekcie otrzymasz ZA DARMO Tatrzańską Kartę Rabatową, która pozwoli Ci na uzyskanie wielu zniżek na atrakcje: wyciągi, baseny termalne, karczmy i wiele więcej!. Poniżej dokładny wykaz atrakcji:

zobacz szczegóły